Facebook Görüldü Mesajını Engelleme ( Unseen )Facebook'da bulunan ve bir çoğumuz için can sıkıcı bir durum olan Facebook  Görüldü Mesajından ve bu Facebook Görüldü Mesajını nasıl engelleyebileceğimizden bahsedeceğim.

Malumunuz facebook üzerinden bir arkadaşınıza mesaj gönderdiğinizde , arkadaşınız mesaj penceresine tıkladığında sizin facebook mesaj ekranınızda görüldü mesajı belirmektedir.Tabiki tam tersi sizin içinde geçerli bir durum.


Lafı çok fazla uzatmadan Facebook Görüldü Mesajını Engelleme ( Unseen ) özelliğini nasıl kullanacağınızı anlatmak istiyorum.Facebook kendi ayarları içinde böyle bir değişime izin vermediği için dışarıdan küçük bir işlem yapmamız gerekmekte.

Facebook Görüldü Yazısını Engellemeyi Google Chrome Unseen Eklentisi sayesinde gerçekleştirebileceğiz. Tamamen güvenli olan bu eklentinin sadece tek bir ayarı yeterli oluyor, sağ üstteki Facebook ikonuna basarak istersek aktif hale getirip istersek kapatabiliyoruz. Sadece Google Chrome tarayıcısında çalıştığını da unutmayınız.


Google Chrome Unseen Eklentisini Buradan İndirebilirsiniz

Yorumlar

  1. Ama sadece sizde öyle gözüküyor. Arkadaşınız sizin gördüğünüzü anlıyor.

    YanıtlaSil
  2. Denemek lazım işe yararsa çok güzel olur.

    YanıtlaSil

Yorum Gönder