Blogger İlgili Aramalar Eklentisi

Blogger İlgili Aramalar Eklentisi


Bildiğiniz gibi blogger da yazılara etiket verirken görüntü bozuklukları oluşabiliyor.Bu soruna çözüm ararken blogger ilgili aramalar eklentisi diye bir eklenti buldum.İlgili aramalar eklentisi sayesinde yazılarınıza etiket olarak eklemek istediğiniz kelimeleri düzenli bir şekilde ekleyebileceksiniz.Belki çok bilindik bir eklenti olabilir  ancak oldukça faydalı bir eklenti olduğu için paylaşmak istiyorum.
İlgili aramalar eklentisi için blogunuza eklemeniz gereken kodları ve nasıl kullanılacağı konusunda anlatımı aşağıda bulabilirsiniz.


Öncelikle aşağıdaki kodu bulalım.

Bulduğumuz bu kodun hemen üst kısmına aşağıdaki kodu ekliyelim.


İlgili aramalar eklentisinin kurulumu bu kadar.

Eklentiyi kullanmak için aşağıdaki kodu isterseniz tek tek yazılarınıza ekleyebilir veya Kumanda Paneli >Ayarlar > Kayıt şablonu bölümüne bir sefer ekleyerek kullanabilirsiniz.

İlgili aramalar eklentisini kullanmak için eklemeniz gereken kod :İlgili Aramalar: Blogger Eklentileri, Blogger İlgili Aramalar, Blogger İlgili Aramalar Eklentisi, İlgili Aramalar Blogger

Yorumlar

  1. google dan gelen etiketler mi giriyor içerisine otomatik mi yani ? yoksa biz kendimiz etiketlerimizi mi içerisine yazıyoruz ?

    YanıtlaSil

Yorum Gönder