Garip Blogcu Kişisel Blog ve Fazlası

Call of Duty Ghosts Yeni Fragmanı « Garip Blogcu Kişisel Blog ve Fazlası
Anasayfa
Hakkımda
Reklam
İletişim
v4
Makale Yazarak Para Kazanmak Mümkün mü?
Makale yazarlığı hemen herkesin bildiği bir terim oldu. Öyle ki; bu işi keşfedenler de tadını çıkarmaya başladılar.Makale yazarlığı hakkında belki de birçok şey duymuşsunuzdur.
sipsiv2
Backlink Nedir? Backlink'in Önemi
Bir web sitenin, Google ve diğer tüm arama motorlarında üst sıralarda olmasını ve orada kalmasını sağlayan yüzlerce kriter bulunmaktadır. Bu kriterler içerisinde en güçlü olan ise Backlink tir.
wordpress seo
Yakında
Eklenecek

Call of Duty Ghosts Yeni Fragmanı

Call of Duty: Ghosts Yeni Fragmanı

Xbox One etkinliğinde Call of Duty serisinin son oyunu Call of Duty: Ghosts‘un ilk fragmanı kısa bir süre önce yayınlanmıştı. 21 Mayıs itibariyle Call of Duty: Ghosts'un yeni fragmanı yayınlandı. Activision CEO’su Eric Hirshberg, Call of Duty: Ghosts’un farklı bir oyun motoruyla geliştirildiğini ve oyunda yeni karakterlerin yer alacağını belirtti.

Diğer Call of Duty oyunlarından farklı olarak Call of Duty: Ghosts'da oyunculara bir köpek eşlik edecek.Ayrıca oyuncular çevreyle daha fazla etkileşim halinde olacağı belirtiliyor. Call of Duty Ghosts, 5 Kasım’da PC, PlayStation 3 ve Xbox 360 platformları için satışa sunulacak. Oyunun PlayStation 4 ve Xbox One için ne zaman satışa sunulacağı ise henüz belli değil.


Call of Duty Ghosts Yeni Fragmanı İzle


İlgili Aramalar: Call of Duty Ghosts, Call of Duty Ghosts Fragmanı, Call of Duty Ghosts Yeni Fragmanı, Call of Duty Ghosts Fragmanı Yayınlandı, Call of Duty Ghosts Yeni Fragmanı Yayınlandı, Call of Duty Ghosts Tanıtım Videosu Yayınlandı
Benzer Yazılar
Yorumlar ( Yorum Yok )

Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz. Tüm hakları saklıdır.