Twitter Takipçi Arttırma Siteleri

Twitter Takipçi Arttırma Siteleri
Merhaba arkadaşlar. Bugünkü yazımda sizlere Twitter Takipçi Arttırma Siteleri tanıtacağım.Siteleri vermeden önce bir kaç husus belirtmek istiyorum. Google'da Twitter Takipçi Arttırma Siteleri diye arama yaptığınızda karşınıza abuk subuk 15-20 tane twitter takipçi arttırma sitesi içeren konular karşımıza çıkmakta.Bu konuların bir çoğu denenmeden kopyala yapıştır yöntemiyle açılmış konular olduğundan paylaşılan twitter takipçi kasma sitelerinin büyük bir çoğunluğu güncelliğini yitirmiş, çalışmayan sitelerdir.
Bu sebeplerden dolayı güncel, çalışan twitter takipçi kasma sitelerini tespit edip sizlere sunmak istedim.Yukarda da bahsettiğim gibi size 15-20 tane yarısından çoğu çalışmayan twitter takipçi kasma sitesi vermek yerine sizler için test ettiğim çalışan 9 adet twitter takipçi arttırma sitesi vereceğim.
Bu sitelerin işleyiş şekli hemen hemen aynı olduğu için tek tek belirtme gereği duymadım.Aşağıda vermiş olduğum twitter takipçi kazanma sitelerinin genel özellikleri günlük 50 - 100 - 150 - 200 kredi üzerine kuruludur.
Ufak bir hatırlatma yapmak istiyorum. Bu tarz sitelerle sosyal medya'da bir yerlere gelmek bence mümkün değil. Zaten bu sebeple twitter takipçi arttırma sitelerini kullanmadığımı 3 takipçim olmasından fark edebilirsiniz. Çalışan siteleri tespit etmek için bir deneme üyeliği açıp sizler için test ettim. Aşağıdaki twitter takipçi arttırma sitelerini kullanarak 3 gün gibi kısa bir sürede 1.000 takipçi sayısına ulaştım.Lafı fazla uzattım galiba hepinize bol takipler...

Twitter Takipçi Arttırma Siteleri

takipcikazan.org
takipzamani.org
takipcikazanin.com
takipci-arttir.org
twittertakibi.com
twitob.com
takipcimeydani.com
twiturk.com
takipcilerdenizim.com

Yorumlar

 1. Listedeki twitter takipçi arttırma siteleri ile 700+ takipçi yaptım :)
  Gerçekten çalışan sitelerini vermişsiniz. Teşekkürler

  YanıtlaSil
 2. Liste çok yararlı saolun hocam hepsi çalışıyor

  YanıtlaSil
 3. Teşekkürler günde binlerce süpriz takipçi kazanma olasılığı

  YanıtlaSil
 4. Bu siteler sayesinde yaklaşık 1000 takipçi kazandım. Teşekkür ederim.

  YanıtlaSil

Yorum Gönder